Porsche Driving Experience 2018

Jeszcze do niedawna chętni do skorzystania z oferty Porsche Experience musieli jechać za granicę. Od ubiegłego roku programy szkoleniowe organizowane są również w Polsce – na torze wyścigowym Silesia Ring, najnowocześniejszym tego typu obiekcie w naszym kraju. Tor ma aż 7 różnych konfiguracji. Jego główna nitka liczy 3,6 km długości, 15 zakrętów oraz od 12 do 15 metrów szerokości, a najdłuższa prosta mierzy 730 m. Dodatkowym atutem toru jest dogodna lokalizacja, zaledwie 8 km od autostrady A4.

To niezwykła okazja, by przetestować pod okiem fachowych instruktorów wszystkie samochody z gamy modelowej Porsche w środowisku, w którym czują się one najlepiej – na torze wyścigowym w Kamieniu Śląskim. Do naszej dyspozycji wachlarz 30 samochodów, od różnych wersji Cayenne i Macan, poprzez 718 Boxster, 718 Cayman i Panamera, na sportowych odmianach 911 z GT3 i GT3 RS na czele skończywszy.

Dzięki partnerstwu z firmą Michelin, samochody zostały wyposażone w najnowocześniejsze opony przeznaczone do jazdy zarówno drogowej jak i torowej: Pilot Sport 4 S, Pilot Sport Cup 2 oraz Latitude Sport 3. To również znakomita okazja, aby sprawdzić ich możliwości w warunkach torowych. Wrażenia są nieziemskie! Zobaczcie to wszystko na zdjęciach.

 

 

 

Pokaż więcej

Zobacz Również

Close
Close
Close