event:

Cars & Coffee 230716

23.07.2016
country: Poland
city: Warsaw
date: 23.07.2016

Cykliczne spotkania spod znaku "Kawa i Samochody" powracają do Warszawy w wielkim stylu. Nowe miejsce okazało się strzałem w dziesiątkę!

Warsaw Spire to kompleks biurowców w centrum Warszawy, którego nowoczesna architektura doskonale zgrała się z egzotycznymi samochodami uczestników, jednocześnie podkreślając ich wyjątkowość.

Formuła spotkań nie zmieniła się – było nieformalnie i kameralnie. Każdy, kto czuł w sobie ducha motoryzacji mógł przyjechać, pokazać swoje auto i podyskutować w gronie pasjonatów.

Japonia, USA, Włochy czy Niemcy to tylko kilka krajów, które znalazły swoich reprezentantów na parkingu zlotu. 

Miejsce podzielono na dwie strefy. Wewnątrz kompleksu parkowały auta klasy super-premium, na zewnątrz znalazły się pozostałe (równie ciekawe) modele.

Nie tylko samochody robiły wrażenie. Wystarczyło spojrzeć w górę, aby zachwycić się ogromem i konstrukcją biurowców, które fantastycznie wypełniają Plac Europejski.

Niebo dla pertrolheadów. Na taki widok można patrzeć w nieskończoność. 

Cieszy fakt, że organizatorzy nie spoczęli na laurach i cały czas szukają nowych i inspirujących miejsc, gdzie samochody uczestników prezentują się, jak przystało na prawdziwe dzieła sztuki. Czekamy na kolejne takie spotkania!

author:

Tomasz Dąbrowski
     

comments:

upload function is currently in progress...
upload
CarTurismo on Facebook CarTurismo on Instagram CarTurismo on Twitter CarTurismo on YouTube

find us on facebook

partners & sponsors

CarTurismo.com and Elite Circle
CarTurismo.com and Michelin Polska
CarTurismo.com and WRC 7