event:

Otwarcie pierwszego oddziału PP-Performance w Polsce

06.11.2016
country: Poland
city: Warsaw
date: 05.11.2016

„We lead, others follow“ to główna dewiza firmy PP-Performance założonej przez Jimmy’ego Pelka oraz Salaha Alamoudi, która po wielu latach wypełnionych sukcesami dumnie wkracza na polski rynek. 5 listopada 2016 roku miało miejsce uroczyste otwarcie placówki w Warszawie, podczas którego zaproszeni goście mieli okazję poznać wizję motoryzacji według przepisu niemieckiego tunera.

Piękne, bezkompromisowe i piekielnie szybkie — tylko takie samochody można było zobaczyć podczas imprezy. Na „parkiecie“ królowały takie marki jak Mercedes, Porsche, Audi czy Ferrari. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma jest w stanie spełnić każde z indywidualnych życzeń klienta. Wszystko w celu osiągnięcia maksymalnej przyjemności z jazdy, a zarazem nieograniczonej codziennej funkcjonalności oraz niezawodności. Znawcy zaliczają PP-Performance do ekspertów z zakresu mechaniki silników, turbo, kompresorów i układów wydechowych samochodów wyścigowych i drogowych.

Wśród właścicieli firmy znalazł się Nikolas Glonti — człowiek, w którego żyłach płynie ogromna ilość benzyny. Nik doskonale wie, jakie są potrzeby dzisiejszych posiadaczy ekskluzywnych samochodów. Mieliście okazję o nim usłyszeć podczas jednej z naszych sesji zdjęciowych.

Cechą wyróżniającą firmę PP-Performance jest szeroka oferta produktów i usług. Firma skonstruowała nawet własne turbiny i kompresory do produkcji seryjnej, aby jeszcze bardziej dopasować się do najbardziej wymagających klientów.

Podczas otwarcia pojawiło się wiele znanych twarzy: m.in Karolina Pilarczyk oraz Jacek Rozenek.

Główną rolę jednak niezmiennie odgrywały samochody. Od delikatnie „musiętych“ po kompletnie zmodyfikowane. Każdy tutaj mógł znaleźć coś dla siebie.

Na gości czekały również atrakcje w postaci pokazów ognia oraz kaskaderskiej jazdy motocyklem.

Mam nadzieję, że na polskiej scenie tuningu jest to początek czegoś niezwykłego i już w najbliższym sezonie pojawi się coraz więcej samochodów zmodyfikowanych przez warszawski oddział PP-Performance. Trzymam kciuki za sukces!

author:

Tomasz Dąbrowski
     

comments:

upload function is currently in progress...
upload
CarTurismo on Facebook CarTurismo on Instagram CarTurismo on Twitter CarTurismo on YouTube

find us on facebook

partners & sponsors

CarTurismo.com and Elite Circle
CarTurismo.com and Michelin Polska
CarTurismo.com and WRC 7