event:

Porsche Parade 2017

10.09.2017
country: Poland
city: Katowice & Silesia Ring
date: 10.09.2017

Łódź – Olsztyn k/Częstochowy – Katowice – tor Porsche Driving Experience Silesia Ring – Zamek Książ – Szklarska Poręba. Właśnie na tej trasie w dniach 8 – 10 września 2017 odbyła się jubileuszowa, piąta już edycja Porsche Parade. Tym razem uczestnicy przejazdu skierowali się w stronę gór, podążając za hasłem tegorocznej parady: „V Edycja –Szczyt Emocji”.

Ponad stu kierowców wraz z pilotami wyruszyło w stronę Kamienia Śląskiego, gdzie przetestowało swoje samochody na torze Silesia Ring.

Partnerem Porsche Parade 2017 była firma Michelin – producent topowych opon, które dzięki swoim właściwościom i jakości idealnie sprawdzają się nie tylko w ruchu ulicznym, ale także podczas ekstremalnych prób sportowych. Michelin przy okazji tego wydarzenia zaprezentował swoją najnowszą oponę o ultrawysokich osiągach – Michelin Pilot Sport 4S, która przeznaczona jest do samochodów o dużej mocy. W oponie wykorzystano rozwiązania konstrukcyjne stworzone na potrzeby sportów motorowych oraz testowane m. in. w 24h Le Mans, WRC oraz Formule E.

Towarzyszyliśmy paradzie zarówno w Katowicach jak i na torze. Zobaczcie to wszystko na zdjęciach.

authors:

Tomasz Dąbrowski
     
Igor Siwek
     

comments:

upload function is currently in progress...
upload
CarTurismo on Facebook CarTurismo on Instagram CarTurismo on Twitter CarTurismo on YouTube

find us on facebook

partners & sponsors

CarTurismo.com and Elite Circle
CarTurismo.com and Michelin Polska
CarTurismo.com and WRC 7