news:

Gran Turismo Sport już dostępne!

18.10.2017

Ostatnia odsłona kultowej serii symulatorów wyścigów Gran Turismo ma dziś swoją premierę w Europie. Gra słynnego studia Polyphony Digital wyznacza nowe standardy dla tytułów tego gatunku – po raz pierwszy w historii gracze mogą planować swoją wirtualną karierę kierowcy wyścigowego online, a na najlepszych czeka licencja wyścigowa FIA (Federation Internationale de l’Automobile).

My już gramy i podpowiadamy, na co szczególnie warto zwrócić uwagę:

  •        Tryb mistrzostw online certyfikowany przez FIA – reprezentuj swój kraj lub ulubionego producenta samochodów w mistrzostwach certyfikowanych przez Międzynarodową Federację Samochodową
  •        Fotorealistyczna grafika – gracze korzystający z mocy PS4 Pro otrzymają sygnał w 4K, 60 klatkach obrazu na sekundę, HDR (do 10 000 nitów) oraz z wykorzystaniem szerokiej palety kolorów
  •        Zaawansowany matchmaking – ścigaj się ze znajomymi w dziesiątkach klas dopasowanych ze względu na wiek, regiony oraz sposób prowadzenia aut.
  •        Zostaw po sobie ślad – gracze tworzyć będą własną historię wyścigów, którą porównać będzie można z konkurentami z całego świata w trakcie wydarzeń specjalnych, wzywań, sezonowych lig wyścigowych oraz dorocznych finałów Mistrzostw FIA
  •       Niezwykłe samochody -  Gracze będą mogli zasiąść za kierownicami ponad 150, najbardziej niezwykłych samochodów wyścigowych oraz prototypów, których detale oddano z niesamowitą pieczołowitością i precyzją. Każdy z pojazdów został odtworzony od podstaw z myślą o mocy PlayStation 4, dla każdego z nich na nawo nagrano też odgłosy silników.
  •        Centrum marki – gracze mogą prześledzić historie swoich ulubionych producentów samochodów oraz kluczowych partnerów Gran Turismo, takich jak dostarczającej oficjalnego pomiaru czasu firmy TAG Heuer.
  •        Dostosowywanie pojazdów – w GT Sport grający mają ogromne możliwości modyfikacji samochodów nie tylko przez tuning mechaniczny i dostosowywanie ustawień pojazdu ale mogą także upiększać pojazdy przez dodawanie nowych naklejek i malowanie karoserii.
  •        Krajobrazy - funkcja krajobrazów to nowy format robienia zdjęć, wykorzystujący technologię True HDR i technologie renderowania opartą o fizykę, istnieje teraz możliwość umieszczania samochodów na fotografiach przestawiających autentyczne miejsca.
  •        Historyczne i stworzone na potrzeby gry tory wyścigowe – w grze występuje 40 układów w 17 lokalizacjach w tym tak legendarne trasy wyścigowe jak Nürburgring Nordschleife czy miejskie autostrady w Tokio. 

author:

Redakcja

comments:

upload function is currently in progress...
upload
CarTurismo on Facebook CarTurismo on Instagram CarTurismo on Twitter CarTurismo on YouTube

find us on facebook

partners & sponsors

CarTurismo.com and Elite Circle
CarTurismo.com and Michelin Polska
CarTurismo.com and WRC 7